نتایج جستجو برای عبارت :

پنج نکته مهم که باید در رعایت حدضرر خرید سهم دانست

معنی حد ضرر در بورس و بازار های مالی چیست و چگونه می توان به آن پایبند ماند
1- تعریف ساده حدضرر یا حد توقف زیان این است: وقتی قیمت سهام به حدضرر تعیین شده رسید، سهام موردنظر را باید فروخت تا از ضرر بیشتر جلوگیری شود.
2- باید توجه کنید که کم شدن سود هم نوعی ضرر است، بنابراین در زمانی که قیمت سهام بالا رفت، حدضرر را نیز باید متناسب با قیمت، افزایش داد.
3- تعیین حدضرر در سهم‌ها متفاوت است و هیچ قانون کلی وجود ندارد اما نکات کلیدی زیر می‌تواند در تعیی
صوفی از پرتو می راز نهانی دانست
گوهر هر کس از این لعل توانی دانست
قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس
که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست
عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده
بجز از عشق تو باقی همه فانی دانست
آن شد اکنون که ز ابنای عوام اندیشم
محتسب نیز در این عیش نهانی دانست
دلبر آسایش ما مصلحت وقت ندید
ور نه از جانب ما دل نگرانی دانست
سنگ و گل را کند از یمن نظر لعل و عقیق
هر که قدر نفس باد یمانی دانست
ای که از دفتر عقل آیت عشق آموزی
ترسم این نکته به تحقی
کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
او نمی‌دانست که شهرت می‌بلعد، تفاله می‌کند و دور می‌اندازد، برای معنویون سخت‌تر. او نمی‌دانست مقام یعنی دام، پس تمام، تا آغازی نو. 
او نمی‌دانست سر وصل که بالا رود، سر جان پایین می‌افتد، ورنه سر بالا را مردان در آستان خود چه کنند جز «زدن»؟ مردان سر چه کنند؟ مردان را دلْ مقام است. 
او نمی‌دانستامّا اگر هم می‌دانست؟ او نمی‌دانست و ادّعای نادانستگی نیز می‌کردامّا اگر به دانایی نیز نمی‌دانست؟
دانایی نادانی‌ست و کلّه‌ی عقل پوک است،خن
الگوی هارمونیک خرچنگ توسط اسکات کارنی به عنوان یکی از دقیق‌ترین
الگوها در نظر گرفته می‌شود که نقاط بازگشتی بسیار نزدیک با اعداد فیبوناچی
را ارائه می‌کند.
این الگو با الگوی پروانه مشابه است ولی در محاسبات آن تفاوت وجود دارد.
در یک الگوی گاوی (صعودی)، نقطه B یک پولبک با نسبت 0.382 تا 0.618 از موج XA است.
موج
BC به اندازه 0.382 تا 0.886 از موج AB محسوب می‌شود و CD نسبت 2.618 تا
3.618 از موج است. نقطه D امتداد 1.618 موج XA است و در این نقطه
موقعیت‌های خرید اتخاذ می‌ش
در حالی که زیر نور غروب، قهوه‌ سوخته‌ی بعدازظهر را به هم می‌زد به آینده فکر کرد، و به آینده‌ای که در پی گذشته آمده بود. او نمی‌دانست که مقدر شده است معمار سلول زندان خودش باشد، نمی‌دانست که اسب تک شاخ رویاهاش در پشت نقاب تصویری به جز یک کرگدن خسته ندارد.
هدف از ترید کردن یا معامله در بورس را همان اول مشخص کنید
هدفتون از ترید چیست ؟ (تعیین هدف مشخص)
خوب شاید این مورد در اکثر کار هایی که می خواهیم انجام بدیم مهم باشه . که ترید هم جزئی از اونهاست . بعضی از افراد با هدف کسب درآمد وارد بازار می شوند و بعضی دیگر بخاطر هیجانی که در بازار هست به اون علاقه دارند وبه صورت تفریحی به اون نگاه می کنند .
برای اینکه بتونید از تریدتون لذت ببرید باید هدف خود را مشخص کنید. ولی باید در اینجا گفت که تریدر های حرفه ایه
کتاب رودخانه وارونه (تومک)ژان کلود مورلوا۱۷۲ صفحه رقعیترجمه آسیه حیدری(شاهی سرایی)

تومک نمی دانست این آب چه جور آبی است.
حتی نمی دانست رودخانه ی کجار کجاست.
دختر، خوب نگاهش کرد.
سایه ای در چشمانش نشست
و بی آنکه تومک از او بپرسد جواب داد:آبی است که جلوی مردان را می گیرد. نمی دانستید؟ تومک سرش را آرام تکان داد.
نه، او نمی دانست. دخترک گفت: من به این آب نیاز دارم. بعد به قمقمه ای که از کمرش آویزان بود دست زد و گفت: آن را پیدا خواهم کرد و اینجا توی
اگر استعداد صدا و سیما در موج سواری و فرصت سوزی را نادیده بگیریم در حقش اجحاف کرده ایم!
به جرات میتوان منشا پنجاه درصد از اختلاف ها و جناح بندی های بین مردم را رسانه ی ملی دانست!
حال با تهیه ی گزارشی تحت عنوان "سین هشتم،سردار سلیمانی" از شبکه خبر هم به وظیفه ی خطیر خود که همان تبدیل فرصت به تهدید است عمل کرد تا خدای نکرده این اخر سال به کم کاری متهم نشود!
کاش به توصیه پیشینیان عمل میکردند " هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد" یا حتی اصلاح عامیانه جوا
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود
خیلی وقت بود حافظ نخونده بودم  دیشب از سر بیکاری از توی گوشی این فال حافظای اینترنتی رو آوردم  همینجوری الکی به نیت یه شعر خوشکل!!!! فال گرفتم:)) 
این بیت بس نکته غیر حسن خیلی چشمم رو گرفت به این فکر میکنم که این نکته های غیر از حسن مد نظر حافظ چه نکته هایی بوده ؟؟چرا شفاف سازی نکرده

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
پگاه شنبه بود. تن با جان قهر کرده بود. ناز می‌کرد. آمده بود خودش را به شوفاژ کنار تختش چسبانده بود. گرما می‌ستاند و آرام در خود می‌سوخت. جان، آرام نازش را می‌خرید. نوازشش می‌کرد. قهر کرده بود تن و تن در نمی‌داد. جان می‌دانست از چه رنجیده. درد را می‌دانست. تن شک کرده بود. به همه‌چیز. هوا گرگ‌ومیش بود که جان غالب شد. تن به فرمان آمد. فریاد زندگی سر داد. گذشت. 
حالا، شباهنگام سه‌شنبه، جان نمی‌داند. هیچ نمی‌داند. ناگاه می‌راند. ناگاه می‌رنجد. ن
من در این یک سال اخیر... و به طور دقیقت تر از دی ماه سال پیش اشتباهات زیادی کردم! البته اشتباه که نمی شود گفت! آدم اول کار فقط یک تصمیم می گیرد. به همین سادگی... یک "تصمیم" ... با اطلاعات ناقصی که دارد. با همه چیزهای که آخر کار می داند و یادش می رود که اول کار این همه را نمی دانست. گذشته ای که آن موقع هنوز اتفاق نیفتاده بود و او هم کف دستش را بو نکرده بود و با اطلاعات ناقصی که به دستش آمده بود، داشت بهترین تصمیم را می گرفت...
این ها همه درست... ولی نکته ی مه
نکته جالبی که به ذهنم رسید مربوط به کم بودن یا زیاد بودن ریسک پذیری است. همیشه با  این نکته مواجه می شدم که ریسک پذیری ام شاید پایینه و آدم ریسک پذیری نیستم. 
به این نکته رسیدم که ریسک پذیر نبودن من منشا می گیره از دو نکته دیگه:
1- میزان مثبت دیدن و منفی دیدن هر موضوع و اتفاق(بدبینی و خوش بینی)
2- میزان اعتماد به نفس من و خودباوری:)
ازون طریق شاید بشه که ریسک پذیری رو هم درست کرد.

زمانی که هنوز صحبتی از نقش ترکیه در بحران سوریه و حمایت این کشور از تروریست ها در رسانه ها بر سر زبانها نبود، محمودرضا ترکیه را دست خائن می دانست. دکتر احمدرضا بیضائی : داشتیم با هم یکی از عکس های خودش را می دیدیم که توی آن با سلاح، بالا سر تعدادی از جنازه های تکفیری ها ایستاده بود. درباره این عکس و درگیری اش با تکفیری‌ها توضیح می‌داد که پرسیدم: این جریان تکفیری را چه کسی حمایت می‌کند؟ گفت: توی جیبهایشان از ریال سعودی و لیر ترکیه بگیر تا دلا
کتاب پرواز در قفس نویسنده: عبدالرحمن آغازی انتشارات هدی
کتاب پرواز در قفس : خاطراتی شنیدنی از ۸سال عمر آزادگان در زندان های بعثی عراق

کتاب پرواز در قفسنویسنده: عبدالرحمن آغازیانتشارات هدی
بریده کتاب:
یکی از رزمندگان همشهری که سنش از بقیه بیشتر بود در عملیات والفجر مقدماتی همزمان با ما اسیر شد.او در حالی که بچه ها را به عقب منتقل می کرد، از عراقی ها طلب آب می کند و می گوید: ماء!عراقی ها که دنبال اسیران عرب زبان بودند تا بتوانند اطلاعاتی از وض
پاورپوینت اصول حسابداری 1

حسابداری را می‌توان زبان تجارت دانست چرا که با استفاده از علم حسابداری، می‌توان با تهیه گزارش‌‌هایی در قالب بندی‏‌‌های مشخص شده، اطلاعات اقتصادی واحد‏‌‌های مختلف مالی را محاسبه و بررسی کرد.یا
به صورت دقیق تر، حسابداری را می‌توان فرآیند شناسایی، اندازه گیری و
گزارش گیری اطلاعات اقتصادی دانست که برای حیات هر مجموعه مالی، عملکرد
صحیح به این روال ضروری است.وقتی شما یک کتاب را هر روز بازکنید و حتی
بخش‌‌ه
امام علی(علیه السلام) الگوى کامل فرهنگ ساده زیستى بود. و حال اینکه امام علی(علیه السلام) بارها متذکر این نکته شدند که«شما نمى توانید همانند من زندگى کنید، لکن در پرهیزکارى و تلاش براى خوبى‏ها مرا یارى دهید» توجه به این سخن امام ما را به بسیاری از نکات رهنمون می سازد که نمی توان اسیر فرهنگ زدگی در جامعه شد و گاهی برای چهره شدن دست به زهد و تقوا زد، و خود را رهرو پیشوایان دینی دانست در صورتی که باید فعل و عمل نیک انجام دهی تا ظاهرسازی.
نکته اول: همه مواد هنگام پخت کیک بایستی به دمای محیط باشد بخصوص کره وگرنه موقع همزدن به تیغه همزن گیر می کنه
نکته دوم: آرد را با بکینک پودر مخلوط و حتما سه بار الک کنید.
نکته سوم: در کیک های کره ای حتما کره و شکر را 5 دقیقه خوب بزنید تا کرم بشه به پوکی کیک شما کمک می کنه
نکته چهارم: در کیک های اسفنجی سفیده را تا حدی بزنید که سفت بشه ولی آب نیندازد وگرنه کیک خوب نمی شه
نکته پنجم: مواد کیک اسفنجی را بعد از آماده شدن بلافاصله توی فر بزارید.
نکته ششم: در
سیستم های مبتنی بر شکست سقف ها بخصوص در بازار سهام و شاخص های بازارها بسیار رایج هستش . که رایج ترین اینگونه از سیستم ها خرید روی شکست سقف سالیانه یا 52 برک اوت روی سقف 52هفته گذشته هستش.
یکی از این سیستم ها که من از یکی معامله گران معروف در کدنویسی و تحقیق و توسعه اش بهره گرفتم ، دارای میزان سود معقول و البته با ریسک بسیار پایین بود . که می تونه ترکیب این دو گزینه برای یک انجام معاملات موفق بسیار مفید و مهم باشه.
من ابتدا سیستم رو روی نرم افزار آمی
دانلود آموزش جامع شگردهای بورس 

آموزش جامع شگردهای بورس 

دانلود آموزش

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
35 نکته ارزشمند برای حرفه‌ای شدن در بورس و معامله‌گری سهامwww.bourseiness.com › 35-tips-for-successful-trading-in-stock-market35 نکته ارزشمند برای حرفه‌ای شدن در بورس و معامله‌گری سهام را بخوانید. اوج و نهایت موفقیت در بازار بورس، پیش بینی صحیح بازار و کسب حداکثر سود در آن است.‏چگونه براساس محدوده حمایت و ... · ‏پرایس اکشن
امام علی(علیه السلام) الگوى کامل فرهنگ ساده زیستى بود. و حال اینکه امام علی(علیه السلام) بارها متذکر این نکته شدند که«شما نمى توانید همانند من زندگى کنید، لکن در پرهیزکارى و تلاش براى خوبى‏ها مرا یارى دهید» توجه به این سخن امام ما را به بسیاری از نکات رهنمون می سازد که نمی توان اسیر فرهنگ زدگی در جامعه شد و گاهی برای چهره شدن دست به زهد و تقوا زد، و خود را رهرو پیشوایان دینی دانست در صورتی که باید فعل و عمل نیک انجام دهی تا ظاهرسازی.ادامه مطلب
من در این یک سال اخیر... و به طور دقیقت تر از دی ماه سال پیش اشتباهات زیادی کردم! البته اشتباه که نمی شود گفت! آدم اول کار فقط یک تصمیم می گیرد. به همین سادگی... یک "تصمیم" ... با اطلاعات ناقصی که دارد. با همه چیزهای که آخر کار می داند و یادش می رود که اول کار این همه را نمی دانست. گذشته ای که آن موقع هنوز اتفاق نیفتاده بود و او هم کف دستش را بو نکرده بود و با اطلاعات ناقصی که به دستش آمده بود، داشت بهترین تصمیم را می گرفت...
این ها همه درست... ولی نکته ی مه
قدرت شکرگویی
«قارون» هرگز نمی دانستکه روزی، کارت عابر بانکی که در جیب ما هستاز آن کلیدهای خزانه وی که مردهای تنومند عاجز از حمل آن بودند ما را به آسانی مستغنی میکند...و «خسرو» پادشاه ایران نمی دانست که مبل سالن خانه ما از تخت حکومت وی راحت تر است...و «قیصر» که بردگان وی با پر شترمرغ وی را باد می‌زدند،کولرها و اسپلیتهایی که درون اتاقهایمان هست را ندید...
ادامه مطلب
وردپرس و سئو سایت
وردپرس را می توان بهترین سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن باز دنیا دانست. ساختار قابل کنترل وردپرس و همچنین وجود افزونه ها و قالب های بسیار زیاد برای آن را می توان از نقاط قوت وردپرس دانست. طبق بررسی هایی که در شرایط کاملا یکسان انجام داده ایم وردپرس نتیجه بهتری (هر چند جزئی) در مقایسه با جوملا در سئو بدست آورده است. وردپرس در عین داشتن کارایی، ساختار بسیار منظمی دارد و کار با آن بسیار آسان است. همین ویژگی بارز سبب می شود که و
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

در راه جهنم بودم، در آغاز نا امیدی ها،گرفتار در تاریکی تکرارها و خسته از آزار دهنده ترین دروغ هابی هوا آمدی،بر قلب نا بینایم کوفتی، رخ محبوبت را نمایاندی و دوباره دلم را عاشق کردی.عاشق حال و هوای بهشتیانت، در مسیری که راهش را مدت ها پیش به روی خود بسته بودم.میدانم نرفته ای و همین گوشه کنار،منتظر برگشتن تمام وجودم هستی.  وجود بی مقداری که با آنهمه عظمت و اعتبار و بزرگی ات، مهربان تر و عاشق تر از همه ی عشق ها صدایش کرده ای و بی جوابت گذاشته.آمدی
چند نکته در رابطه با خواندن اشعار حافظ و فال حافظ :
در هنگام خواندن اشعار حافظ بهتر است به معنا و مفهوم کلمات و ریتم شعری که می خوانیم دقت ویژه ای داشته باشیم و در این حال باید بدانیم که مقصد مطلب به چه چیزی می باشد و نکات و لازمه های آن را بیابیم.
فال حافظ و فال های روزانه :
با این که رایج ترین روش های فال استفاده از دیوان حافظ است اما باید این را دانست که فال حافظ وحی منزل نیست و نباید همه ی کار ها را به فال و استخاره گذاشت
در ایام شب یلدا و سال تح
در ترجمه فعل چند نکته باید در نظر داشت
ذهبتم        ماذهبتم        تذهبون         لا تذهبون          اذهبوا         لاتذهبوا     
قبل از ترجمه باید زمان فعل و  جایگاه شخص ( غایب - مخاطب - متکلم ) را دانست.
فعل ماضی با حروف اصلی شروع می شوند:  ذهبتم         ما ذهبتم
در زبان فارسی فعل به این صورت است : رفت /رفتند        رفتی/ رفتتید       رفتم   / رفتیم
پس باید دقت نمود از این نمونه ها باید استفاده برد .
واگر منفی باشد . منفی شدن در فعل های فارسی بسیار
اگر بخواهید اطلاعاتی که شمع می‌تواند در اختیار شما قرار می‌دهد را بخوانید، باید وضعیت و رنگ نوک آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار بدهید. اگر یاد بگیرید چگونه شمع را وارسی کنید و اطلاعات را از روی آن بخوانید، خواهید دانست عملکرد خودرو چگونه است، مشکلات بالقوه را تشخیص خواهید داد و به موقع اقدام خواهید کرد. از طرفی خواهید دانست برای داشتن عملکردی بهتر، چه موقع شمع‌ها را عوض کنید. رنگ قهوه‌ای روشن در نوک شمع نشان دهنده یک موتور سالم است که به خ

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، آن‌هایی که شهدای مدافع حرم را دنیا پرستانی در نظر می‌گیرند که برای گرفتن پول به سوریه می‌روند کجایند تا ببینند این شهدا پله‌های رسیدن به عرش را دوان دوان طی کرده‌اند و در مقامات و جایگاه کسی توان رسیدن به آن‌ها را ندارد.
سجاد مرادی شهید مدافع حرمی است که همچون خیلی از شهدای جنگ تحمیلی زمان شهادتش را می‌دانست و چه تفاوتی است بین شهدای مدافع حرم و جنگ تحمیلی در مقام و درجه اگر شهدای مدافع حرم به خاطر شرا
 مفهوم مخالف حصر: مفهومی است که انحصار در مصداق، حکم را برای آن مصادیق قطعی و حجت می سازد و دارای ادات حصر مثل فقط، تنها و امثالهم می باشد مثل ماده ۵۸ قانون مدنی. 
نکته : از نظر اصولیون و در کنکور مفهوم حصرحجت است یا به عبارتی مفهوم حصر، مفهوم مخالف دارد. 
نکته : مفهوم مخالف لقب: مقصود از لقب هر اسمی است که موضوع حکم قرار گیرد مثل لفظ سارق یا زانیه. 
نکته : از نظر اصولیون و کنکوری لقب مفهوم مخالف ندارد یا به عبارتی مفهوم لقب، حجت نیست. 
نکته : مفهو
5 نکته برای کاهش وزنچه کسی از نظر پزشکی دارای اضافه وزن است؟سریع ترین روش برای تخمین وزن با شاخص توده بدنی است. محاسبه این مقدار آسان است: وزن بدن در کیلوگرم که تقسیم بر قد در متر مربع است. با BMI از 19 تا 25 وزن در محدوده طبیعی قرار دارد و مقدار آن بیش از 25 در محدوده کمی اضافه وزن است. کرستن سلمر می گوید: "اما BMI را نباید تنها عامل دانست." "عامل تعیین کننده ترکیب بدن و توزیع چربی است."
ورزش شکم در خانه
انسان خط کمر خود را با اندازه گیری نوار اندازه گیری
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP رو دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .

در یک روز، در یک ساعت، همه چیز ممکن است درست شود! نکته اصلی این است که دیگران را مثل خودتان دوست بدارید. این نکته ی اصلی است، همه چیز است. به هیچ چیز دیگری احتیاج نیست. آن وقت بلافاصله خواهید فهمید که چطور می شود همه چیز را درست کرد. این حقیقتی است قدیمی. حقیقتی که بارها و بارها گفته شده، ولی باز هم بین انسان ها ریشه ندوانده!
رویای آدم مضحک | داستایفسکی
مشاهده مطلب در کانال
آموزش رقص ایرانی برای کودکان را می توان یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی برای تقویت مهارت های کودکان دانست که علاوه بر اینکه می تواند باعث شاد نگه داشتن روحیه ی آنها شود، فعالیتی کم خطر محسوب می شود که می تواند تمام اندام های بدن را هماهنگ و درگیر کند.
در ادامه به بررسی رقص ایرانی و در انتها به آموزش رقص ایرانی برای کودکان می پردازیم. از جمله آموزش های جذاب برای کودکان می توان به آموزش رقص آذربایجانی اشاره کرد که گروه اوتلار به شیوه حرفه ای
بسیار اهمیت دارد که شما در چه جایگاهی از فقر قرار دارید اینکه می گویم شما چون مبنا را بر این اصل گذاشته ایم که دارایی های ما نقشی در فرهنگ فقر و تفکر کردن در مورد ندانسته ها و نداشته های ما نداشته باشند.
آیا شما در فقر مطلق هستید که اگر اینگونه است نیازمندی شما را مجذوب قدرتی داشته است پس برای یک چنین قدرتی دست نیاز می گیرید پس فقر مطلق نیازمندیست.
اما آنچه در فرهنگ فقر شایان ذکر است گذر از فقر مطلق و استفاده از چهره های ظاهری و باطنی فقر برای د
بوسیله گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا ظفرقندی، با عنوان این مطلب که در حال مجهز دو بغرنج اساسی در حوزه پزشکی حیات دارد، گفت: مشکل نخست درونی است، متاسفانه همکارانی وجود دارند که با نحوه عملکرد نادرست خود موجب سلب اعتماد رابطه بین مردم و جامعه پزشکی می شوند که این یک صدمه است به همین برهان پالایش از داخل برای ما یک لزوم است. مهتر کل نظام پزشکیمشکل دوم را عوامل بیرونی دانست و گفت: عده ای نیز با رصد و بزرگنمایی قصور عده قلیلی از همکاران و شمول آن ب
‌شب‌ها به پشت می‌خوابید روی خنکی سرامیک‌های لخت کف اتاق، دست‌هایش را زیر سرش قلاب می‌کرد و زل می‌زد به نورهای متحرکی که از پنجره می‌افتاد روی سقف. به سایه‌هایی که بلند می‌شدند و کوتاه می‌شدند و از بین می‌رفتند. چند ساعت تمام کارش همین بود که زل بزند به سقف و گوش بدهد و صدایی نیاید. شب‌ها نمی‌توانست بخوابد. به چیزی فکر نمی‌کرد. سرش تهی بود. بلایی داشت سرش می‌آمد یا آمده بود، اما نمی‌دانست چه بلایی. کسی را نداشت برایش حرف بزند. کسی برای
پیش از این ها عزیزم و قربانت و فدات لقلقه ی زبانم نبودند. همیشه نهایت دقت را برای استفاده از این لغات می‌کردم. برای همین بود که وقتی فاطمه را خطاب کردم " عزیز دل " جا خورد. او می‌دانست من این ترکیبات را قربانی هر کسی نمی‌کنم. می‌دانست عزیزم را به عابران و مسافران و هم کلاسی و ... نمی‌گویم. می‌دانست به کسی می‌گویم عزیز، که برایم عزیز باشد ... برای همین بود که وقتی یک بار با هم بحث مان شد یادآوری کرد که دارم با کسی با عصبانیت حرف میزنم که خطابش کرد
از بین بردن بوی غذانکته 1- اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.چند نکته در مورد رب گوجه فرنگی 

ادامه مطلب
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
خب حالا چی کار کنیم که از این گردباد افسردگی بیرون بیایم؟
اولین نکته که خیلی کمک میکنه در نظر داشتن این مسئلس که واقعا شرایط بهتر میشه. قرار نیست همیشه تو این وضعیت بمونیم حتی اگه همچین احساسی نکنیم . البته این به این معنی نیست که افسردگی هیچ وقت بر نمیگرده. (مثل سرماخوردگین.جفتشون مزخرفن. یه موقع هایی میان که فکرشم نمیکردی و باید تایم بهشون بدی تا تموم شن.)
دومین نکته نور خورشیده. شاید مثل من خون آشام باشین و از خورشید بدتون بیاد ولی واقعا کمک
سلام؛
نکته:
اگر پسری میخواد:
1-تنبیه بشه.
2-تنبیه بکنه.
3-یا خانواده ای پسرشو تنبیه کنه.
اسمش+شماره مورد(از موارد بالا)+سنش+استانش+یه راه ارتباطی رو در«نظرات»بنویسه؛
ان شاءالله باهاش صحبت میکنم.
مهارت خوبی دارم به من اعتماد کنید.
یک سری مثال برایتان شرح خواهم داد...
آلینا یاکوپووا ۶ ساله به لطف فناوری و چهره زیبایی که دارد، توانسته توجه ۲۲ هزار فالوور در اینستاگرام را به خود جلب کند. این دختر ۶ ساله اهل مسکو است و از ۴ سالگی وارد عرصه مدلینگ شده و حالا به عنوان زیباترین دختر جهان شناخته می شود.
او که با برند لباس ایتالیایی Monnalisa Kids و روسی Yudashkin kids و Gloria Jeans توانسته پول خوبی هم برای آینده اش پس انداز کند. البته به این نکته باید اشاره کرد که در چنین سنی درصد بالایی از دختر بچه ها جذابیت فراوانی دارند و نمیشود ا
جوجه کباب های ایرانی هم یه سری نکاتی داره که براتون الان میگم. شما هم اگه نکته خاصی به ذهنتون رسید برای ما بفرستید، اینطوری می تونیم تجربیاتمونو با هم به اشتراک بزاریم. 

1- موادی که باید جوجه در اون خوابونده بشه بهتره اینها باشه : ماست .. سس مایونز .. زعفرون .. نمک .. فلفل .. روغن .. پیاز .. کمی آبلیمو و فلفل دلمه ای (خیلیها از سس مایونز استفاده نمیکنن ولی اینو بگم که استفاده از سس مایونز در مواد جوجه طعم بسیار خوبی به اون میده .. یک بار امتحان کنید .. ا
تلگرام چند سالی است که بین کاربران محبوبیت خاصی پیدا کرده است و قابلیت های زیادی به این مسنجر اضافه شده که همین قابلیت ها باعث پیشرفت و افزایش کاربران تلگرام شده است.
قابلیت های تلگرام را میتوان باز بودن بخش های آن دانست!منظور از باز بودن این است که میتوان در آن به ساخت استیکر دلخواه,ربات,کانال و گروه های با عضو بیش از 10,000 پرداخت,این گزینه میتواند خیلی از کاربران را به سمت تلگرام بکشد و علت اینکه همه مردم از تلگرام استفاده میکنند را هم میتوان
یکی از اساسی ترین مشخصه های هر زیان برنامه نویسی مجموعه انواع داده است که پشتیبانی می کند. زبان دارت انواع زیر را پشتیبانی می کند:
اعداد
رشته ها
بولین
لیست ها
مپ ها
اعداد
نوع عددی در دارت برای نمایش ثابت های عددی استفاده می شود. این نوع خود به دو زیر نوع تقسیم می شود

نوع صحیح: این نوع برای نمایش اعداد بدون بخش اعشاری استفاده می شود. مثلا عدد ۱۰ کلمه ی کلیدی int معرف این نوع در دارت است.
نوع اعشاری: این نوه برای نمایش اعداد با بخش اعشاری استفاده می

بیایید با اهداء خون از این کار نیکو و خیرخواهانه بهره مند شوید

افراد نیکوکاری که اقدام به اهدای خون خود می کنند، باید نکات زیر را رعایت کنند تا علاوه بر انجام کار خیر، خاطره خوبی از اهدای خون داشته باشند و سلامتی خودشان هم به خطر نیفتد.
ادامه مطلب
من باید از مردم رو بگیرم تا مردی به گناه نیفتد، او نمی‌تواند جلوی چشمش را بگیرد. من باید جلوی شکمم را بگیرم تا روزه‌داری به آه نیفتد، او با بوی غذا نمی‌تواند جلوی پرواز روحش را بگیرد. گویی توی این بگیر و نگیرها، دینی که قرار بود انسان‌ها را به یکدیگر نزدیک کند به کناری ایستاده و مسلمانان ترسو را از نزدیکی بیم می‌دهد. هر چه باشد آبا و اجداد ایشان آینده‌ی خویش را بابت نزدیکی به یک درخت تباه کردند. دلم برای خدایی تنگیده که وقتی هیچ بنده‌ای او
بچه ها دوتا نکته رو تو برخورد و مکالمه با من یادتون باشه:
1- نصیحتم نکنید چون شدیدا از این کار بدم میاد و تو هیچ آزمونی اثبات نمیشه ک کسی عقلش از دیگری بیشتره مگه اینکه ازش بپرسن و مثلا بگن " نظر شما در رابطه با این موارد چیه؟"
2- ده تا مولفه داشتن حرمت نفس رو بخونید!!!! اصلا ویدئوش رو از تو یوتویوب ببینید دکتر هولاکویی قشنگ توضیح میده
.
شبتون بخیر
تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است از سایت ایندکس وار دریافت کنید. ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد باید دانست که این نوع تخم در یکی از روستاهای اطراف دماوند جابان که همجوار غربی سربندان بوده و ساکنان مرتبط هم از اصل کرمانج هستند کشت می. عکس گیاه تخم ژاپنی تخم ژاپنی فربه کننده است هندوانه تخم ژاپنی روش کاشت این محصول را در کشور ژابان دماوند جابُن یا جابون پرورش. تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است تخم ژاپنی یا جابونی؟ مساله این است هم‌چنین در علت دیگری آمد
تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است از سایت ایندکس وار دریافت کنید. ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد باید دانست که این نوع تخم در یکی از روستاهای اطراف دماوند جابان که همجوار غربی سربندان بوده و ساکنان مرتبط هم از اصل کرمانج هستند کشت می. عکس گیاه تخم ژاپنی تخم ژاپنی فربه کننده است هندوانه تخم ژاپنی روش کاشت این محصول را در کشور ژابان دماوند جابُن یا جابون پرورش. تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است تخم ژاپنی یا جابونی؟ مساله این است هم‌چنین در علت دیگری آمد
نکات مهم بسیاری در فروش املاک مطرح است که اطلاع و رعایت این نکات معاملاتی ،تضمین کننده سود و سرعت روند معامله ملک می باشد.ترفند ها و نکاتی برای خریدار یک ملکی وجود دارد، که شما با آگاهی و بکارگیری چند نکته کلیدی،میتوانید فروش موفقی داشته باشید.

اولین قدم در فروش ملک ،قراردادن آن در بازار معاملات املاک است و برای اینکار راه های مختلفی وجود دارد:
ثبت آگهی ملک در سایتهای املاک :
این روزها سایتها و رسانه های زیادی برای ثبت آگهی فروش و اجاره ام
ابرو یکی از آن نقاط کلیدی است که تاثیر بسیار زیاد و غیر قابل انکار در زیبایی هر فردی دارد. امروزه بسیاری از خانم ها آرایش ابرو را یکی از ضرورت های صورت خود می دانند و سعی می کنند که در بازه های زمانی کوتاه دستی به ابروی خود بکشند و آن را همیشه مرتب نگه دارند. برای آرایش ابرو همواره مدل های مختلفی استفاده می شود که هر فرد بنا به سلیقه خود طرحی را انتخاب می کند. امروز ما در ارتباط با همین موضوع سعی کرده ایم مطلبی با عنوان (مدل ابرو دخترانه و زنانه 20
مرد زاهدی که در کوهستان زندگی می کرد؛ کنار چشمه ای نشست تا آبی بنوشد و خستگی در کند. سنگ زیبایی درون چشمه دید، می دانست این سنگ باید گرانبها باشد پس آن را برداشت و در خورجینش گذاشت و به راهش ادامه داد. در راه به مسافری برخورد که از شدت گرسنگی با حالت ضعف افتاده بود. کنار او نشست و از داخل خورجینش نانی بیرون آود و به او داد. مرد گرسنه هنگام خوردن نان چشمش به سنگ گرانبهای درون خورجین افتاد. نگاهی به زاهد کرد و گفت: "آیا آن سنگ را به من می دهی؟" زاهد ب
سلام 
a و an ، واحد شمارش ساده در انگلیسی است. مثال : a car یعنی یک ماشین. 
حال باید دانست که a در اغلب اوقات که « تک » ملاک است می آید. حتی برای اشخاص ؛ مثال : a man یعنی یک مرد ، a woman یعنی یک زن. 
اما an چه موقع می آید. ؟ 
نکته : a و an حروف تعریف نامعین هستند که اغلب ناشناس هم هستند مثلا : a book یعنی یک کتاب ، اما کدام کتاب ؟ چه کتابی ؟ کتاب در چه موردیست ؟ و ... اما the وقتیکه می آید ، گوینده و شنوده میدانند که منظور کدام است.
اگر کلمه‌ای با یکی از حروف a /e /i /o /u شروع ش
در کتاب‌های نظریه جامعه‌شناسی همواره خوانده‌ایم که دورکیم و نظریه کارکردگرایی با تاریخ به مشکل برمی‌خورد و از پس توجیه آن برنمی‌آید. اولین بار فکر می‌کنم تالکوت پارسونز به این نکته اشاره می‌کند زمانی که کتاب مشهور خود را برپایه نظریه دورکیم می‌نویسد در آخر به این نکته اشاره می‌کند که نمی‌داند باید چطور از پس تغییرات تاریخی بربیاید.
چیزی که برای من عجیب بنطر می‌رسد این است که خود دورکیم اما نه تنها به تاریخ رجوع می‌کند و علاقه زیادی
اگه در مورد چیزی دروغ میگویید، به همه دروغ بگویید. تاکید میکنم : همه! 
در غیر اینصورت در دردسر خیلی بزرگی می‌افتید :/
نکته‌ی دوم : دروغی که برای عدم موجودی یک چیز بهانه می‌تراشد، بهتر از دروغی است که عدم موجودی را تبدیل به موجودی می‌کند! 
یعنی اگر "فلان چیز" وجود ندارد، بگویید وجود ندارد به این دلیل. نگویید وجود دارد. 
نکته‌ی سوم : تا میتوانید دروغ نگویید و اگر کسی حقیقت را گفت جوری رفتار نکنید که آخرین باری باشد حقیقت را می گوید.
نکته‌ی چهارم
اگر شما هم دنبال بازی بسیار زیبا و بدون دیتا میگردید پیشنهاد میکنم بازی بسکتبال اینترنتی را دانلود کنید

نکته : بازی برای اندروید بالای ۴.۴ میاید
نکته : بازی کاملا اینترنتی ایست
نکته :این بازی اخرین نشخه است و هنوز اپدیتش نیامده اگر نوشت اپدیت بدانید هنوز نیامده وهروقت امد میگذاریم
حجم بازی: ۸۰مگبایت
دانلود فایل نصبی
من در این یک سال اخیر... و به طور دقیقت تر از دی ماه سال پیش اشتباهات زیادی کردم! البته اشتباه که نمی شود گفت! آدم اول کار فقط یک تصمیم می گیرد. به همین سادگی... یک "تصمیم" ... با اطلاعات ناقصی که دارد. با همه  چیزهای که آخر کار می داد و یادش می رود که اول کار این همه را نمی دانست. گذشته ای که آن موقع هنوز اتفاق نیفتاده بود و او هم کف دستش را بو نکرده بود و با اطلاعات ناقصی که به دستش آمده بود، داشت بهترین تصمیم را می گرفت...
این ها همه درست... ولی نکته ی مهم
برای دانستن اینکه چه مدارکی برای طلاق توافقی لازم است تا پرونده به جریان بیفتد به سایت گروه وکلای پارسای مراجعه کنید وبا اطلاعات کامل وارد این مرحله شوید 
ما این مدارک را با شما بازدید کننده گرامی از این بلاگ به اشتراک گذاشته ایم

مدارک لازم برای طلاق توافقی:
عقدنامه یا رونوشت، شناسنامه و کارت ملی زوجین است. اگر کارت ملی را در دسترس نداشته باشید ولی شماره ملی را بدانید برای ثبت درخواست طلاق توافقی کفایت می کند. در صورت در دسترس نبودن عقدنام
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP را دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست  که در این جا درمورد همین بازی می نویسم .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .
ادامه مطلب 
ادامه مطلب
من از گذشته ها ،

و تو در گذشته حال و آینده حاضری

پیش تو گویی همه چیز عالیست ،

ولی من اینجا همه چیز را به همراه خود بدحال کرده ام 

این از شاعر افسرده ای مثل من خوب بر می آید

در دوری ات زندگی می کنم توأمان با مرگ ، و می میرم با زندگی ،

بیشتر از این نمی شکنم ، نه اینکه غرورم اجازه ندهد نه ، به حدی خرد شده ام که بیش از این نمی شود خرد شد

و هربار به آینه ای می نگرم که روزی در آن به خود لبخند می زدم ...

آینه افتاد و شکست ، تکه هایش را کنار هم گذاش
سوال *آیا تریپسین همانند پپسین در اندام دارای بی کربنات واکنش آبکافت پروتئین ها را انجام می دهد ؟
 بله (زیرا تریپسین فعال در محیط قلیایی (دارای یون بیکربنات)روده باریک فعالیت می کند و پپسین در محیط اسیدی معده فعالیت میکند . طبق متن کتاب در لایه ژله ای و چسبناک محافظ معده یون بیکربنات نیز وجود دارد و درنیتجه در محیط فعالیت هردو آنزیم یون بیکربنات یافت میشود . ) 
* نکته : تریپسین و پپسین هردو بصورت غیرفعال ترشح می‌شوند و در محیط خارج از غده و مجر
جهان از کجا شروع می شود؟
این سوال یه نکته غلط و پنهان دارد و مانند تقسیم یک عدد بر صفر! پی پاسخ و مبهم می ماند.
نکته آن است که جا و مکان هم در محدوده ی جهان است و هر نقطه که جا و مکان معنی دارد، جهان هم معنا دارد. بنابراین مکانی که «جهان» نباشد وجود ندارد.
ادامه مطلب
نرم افزار لاکی پچر نرم افزاری است که میتوان با ان بازی هارا هک کرد
ویژگی ها: حذف تبلیغات٬پشتیبانی از خرید درون برنامه ای ٬ نصب همان برنامه دونمونه ( برای کلش دواکانت شدن)٫...
نصب برنامه
نکته : بازی های اینترنتی هک نمیشود
نکته: اگر فایل زیپ بود نظر دهید
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 58 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات اینترنتی خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
آن دوستت دارم داغ و دلنشین که توی ظهر سوزان و شرجی مردادماه به جانم نشستو قلبم را خنک کرد؛هیچوقت از ذهنم محو نمی شود.کف دستهایم عرق کرده بود‌.می خندیدم. بی دلیل می خندیدم.لبانم تا بناگوش باز می شد. دلیل خنده ام او بود.خودم می دانستم...خودش می دانست...

معصومه باقری  
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 60 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
او می دانست که این چقدر خطرناک است ! 
پس تا توانست آن را دور ساخت .
او می دانست اگر زلزله شود همه چیزش بر باد می رود پس به آن ضد زلزله زد .
او همه چیز را می دانست و فکر همه جا را کرده بود .
اما زلزله شد و سونامی آمد و ضد زلزله - که قرار بود نجاتش دهد - به کار افتاد و بود او را نابود ساخت .
او همه چیز را می دانست ... چرا عاقل کند کاری که خر بیارد و باقالی بار کند .
حالا حاصل چند سال زحمت به باد رفت و چهل سال باید آشغال جمع کند .
حادثه‌های اتمی فوکوشیما ۱ به مج
چند نکته در مورد ماساژ,آموزش مسائل جنسی
همه از اینکه بدنشان توسط فرد دیگری از روی احساس لمس و نوازش شود لذت فراوانی میبرند. چنانچه ماساژ بدن توسط شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه شما انجام شود، آنگاه لذت آن برای شما چند برابر خواهد بود.
گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام میشود. ولی گاهی هم انجام ماساژ میتواند مقدمه عشق بازی و سکس باشد. حتما" برای یکبار هم که شده لذت یک سکس واقعی به دنبال عشق بازی و ماساژ خوب را تجربه کنید
ادامه مطلب
فیلم Shazam – شزم به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ را می‌توان متفاوت‌ترین فیلم دنیای DC تا به امروز دانست اما نه بهترینِ آن. فضای فیلم بدون تردید برای تماشاگران نوجوان بسیار مناسب است و تجربه‌ای مفرح را برایشان رقم می‌زند.
شزم یکی از کهن‌ترین قهرمانانی است که در صفحات کامیک بوک به تصویر کشیده است. زمانی از نظر محبوبیت، از سوپرمن هم سبقت گرفته بود اما شباهت‌های انکارناپذیر شخصیت با سوپرمن باعث اختلاف فاوست کامیکس و دی‌سی شد. در نهایت شزم (روزگ
منظور از سند عرصه و اعیان ملک ؟
منظور از عرصه زمین و جایگاهی است که بر روی آن ساختمان بنا شده است و منظور از اعیان
ساختمان و بنایی می باشد که بر روی یک زمین و یا همان عرصه بیان شده و با
توجه به سند ملک و یا مقررات و ضوابط محلی آن دارای کاربرد های مسکونی،
اداری، تجاری و … می باشد.

اولین نکته این است که باید حتما در هنگام خرید املاک به نوع آن زمین یا
آپارتمان که در گواهی و پایان کار آن ثبت شده توجه ویژه داشت.
چرا که در ملکی که کاربری مسکونی دارد ن
سلام خدمت دوستان عزیز و همراه همیشگی وبلاگ ما. در این پست قصد داریم راجب ویژگی یک پایان نامه خوب صحبت کنیم که چه کارهایی باید انجام دهید و چگونه می توانید در نوشتن یک پایان نامه حرفه ای موفق باشید.
همانطور که می دانید یک پایان نامه خوب مقاله بیس است. یعنی اینکه شما براحتی باید بتوانید از یک پایان نامه مقاله در سطح بین المللی استخراج کنید.
دومین نکته اینکه پایان نامه شما نباید عنوان تکراری داشته باشد و کاملا باید نو و دست اول باشد.
سوم نکته پای
واقعا مهم نبود که ما چه انتظاری از زندگی داشتیم بلکه مهم این بود که زندگی چه انتظاری از ما داشت .او اختیاری بر میزان رنجی که می کشید نداشت و نمی دانست چه زمانی از اتاق های گاز اعدام اسرا سر در بیاورد یا جسدش کنار جاده رها شود اما واکنش درونی ای که به این رنج ها نشان می داد در اختیار خودش بود 
چند نکته مهم در هم زدن تخم مرغ
همانطور که همتون میدونید هم زدن سفیده تخم مرغ برای این هستش که حجمش زیاد بشه و داخل اون حبابهای هوا ایجاد بشه که در نهایت شیرینی رو حجیم و پوک میکنه… پس برای آنکه سفیده خوب زده بشه به نکات زیر توجه کنید:
ادامه مطلب

عملیات های محدود نیمه اول سال 1360 جنگ را از بن بست خارج کرد. می گویند انسان های موفق بن بست نمی شناسند؛ یا راه را می یابند یا راه را می سازند. حسن  باقری را می توان در زمره این افراد دانست.

ملاقات در فکه (زندگی نامه شهید باقری) ص 133

برای اینکه بدانیم چگونه باید از اتوی مو استفاده کنیم تا آسیب کمتری به موها برسد، چند نکته ی مهم را باید مد نظر داشته باشیم:
1- قبل از اتو کشیدن موها، حتما موها را با سشوار خشک کنید وآب موها را کاملا بکشید.
2- بعد از خشک کردن، از براق کننده های مو در لابه لای موها بزنید.

ادامه مطلب
روغن آرگان و تمامی خاصیت های مفید روغن آرگان روغن آرگان
همه ما میدانیم که زیبایی و نشاط ظاهری تاثیر مستقیمی در ایجاد و حفظ روابط ما دارد پس اگر به دنبال ظاهری جوان تر و شاداب تر هستید روغن آرگان را بشناسید و مورد استفاده قرار دهید.
روغن آرگان را میتوان روغن جوان کننده دانست .
 این روغن با خواص فوق العاده خود مصارف گوناگونی دارد روغن آرگان از هسته میوه درختی با همین نام که بومی کشور مراکش می‌باشد تهیه می‌گردد و این خود مزید و علت گران بودن
همه ما میدانیم که زیبایی و نشاط ظاهری تاثیر مستقیمی در ایجاد و حفظ روابط ما دارد پس اگر به دنبال ظاهری جوان تر و شاداب تر هستید روغن آرگان را بشناسید و مورد استفاده قرار دهید.
 این روغن با خواص فوق العاده خود مصارف گوناگونی دارد روغن آرگان از هسته میوه درختی با همین نام که بومی کشور مراکش می‌باشد تهیه می‌گردد و این خود مزید و علت گران بودن
چند نکته عجیب در باره زنبور عسل

چند نکته عجیب در باره زنبور عسل
۱-  زنبور عسل با سرعت بیست و پنج  کیلومتر پرواز می  کند
۲- قبیله زنبورهای عسل حدود ۲۰ تا ۶۰ هزار زنبوردارد.
۳- یک زنبور عسل ذر همه عمرش فقط به اندازه یک دهم قاشق چایخوری عسل طبیعی تولید می کند.
مطلب کامل را در سایت دیجی عسل بخوانید
شگفتی های زنبور عسل
غذا دادن با سرنگ و شلنگ بلند
یک عدد سرنگ تهیه کنید. حتما باید سرنگ استریزه باشد. سر سرنگ بخشی که سوزن به آن اتصال پیدا می‌کند را با چاقو بریده و "سوند فولی" شماره 14 را برای (طوطی عروس هلندی – طوی ملنگو و شاه طوطی)  را که از داروخانه تهیه می‌کنید را به اندازه 100 سانت بردارید و در سر سرنگ محکم کنید.
مخلوط غذای گرم موردنظر را داخل سرنگ بکشید. هوای داخل سرنگ را بگیرید، سپس سر جوجه را کمی بالا گرفته و از سمت چپ نوک جوجه آروم شلنگ رو وارد چینه دان کنید و
درباره ندول ها چه باید دانست؟
گره ها چیست؟گره رشد بافت غیر طبیعی است. گره ها می توانند درست در زیر پوست ایجاد شوند. آنها همچنین می توانند در بافتهای عمیق پوستی یا اندامهای داخلی ایجاد شوند.
متخصصان پوست از گره ها به عنوان یک اصطلاح کلی برای توصیف هر گونه زیر پوست که اندازه آن حداقل 1 سانتیمتر است استفاده می کنند. این یک تشخیص خاص نیست. در عوض ، این عادت شده است تا آنچه را که می بینند با متخصصان پوست دیگر ارتباط برقرار کند.
غده تیروئید ممکن است گ
همه ما میدانیم که زیبایی و نشاط ظاهری تاثیر مستقیمی در ایجاد و حفظ روابط ما دارد پس اگر به دنبال ظاهری جوان تر و شاداب تر هستید روغن آرگان را بشناسید و مورد استفاده قرار دهید.روغن آرگان را میتوان روغن جوان کننده دانست .
14 اطلاعات جنسی که باید بدانیدرابطه جنسی بازی با قوانین رایگان است. همه افراد خود را تعیین می کنند و مرزهای خود را تعیین می کنند. با این حال ، موارد اساسی وجود دارد که باید بدانید قبل از اینکه به درستی وارد بازی شوید!
شماره 1 #هرگز از روغن کودک به عنوان روان کننده استفاده نکنید. زیرا نتیجه آن چیزی نخواهد بود که شما تصور می کنید. در ابتدا ممکن است خوب باشد اما ممکن است احساس سوختگی کنید.
نکته 2 #دوست دختر خود را در اولویت قرار دهید و سعی کنید ابتدا ا
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
عبدالملک مروان خلیفه وجانشین پیامبر و حجاج والی و نماینده او بود که عبدالله بن عمر با پای حجاج بیعت کرد چون دسترسی به عبدالملک مروان نداشت و ترسید به مرگ جاهلیت از دنیا برود،
این حجاج که عبدالله بن عمر او را قبول داشت و پیروی از او را واجب می‌دانست و مخالف اورا کسی می‌دانست که به مرگ جاهلیت مرده است،میگفت مردم بجای طواف دور کعبه باید دور کاخ عبدالملک مروان طواف کنند،چرا پیامبر رحمت یک پست چی بیش
✅ آموزش مرحله به مرحله ثبت نام در سایت وان ایکس بت
نکته اول : هنگام ثبت نام تمامی اطلاعات شما باید با کارت ملی و کارت بانکی شما مطابقت داشته باشد. پس از ثبت اطلاعات امکان ویرایش مجدد نخواهید داشت. نکته دوم : واحد پولی را میتوانید به انتخاب خودتان ریالی یا دلاری قرار دهید. در ضمن پس از ساخته شدن اکانت قابلیت اضافه کردن واحد ریالی یا دلاری به اکانت خود را دارید. نکته سوم : وارد کردن کد هدیه اختیاری است نکته چهارم : شماره اکانت (user name) خود را حتما در
۲۰ نکته عجیب ولی واقعی در دنیا
در این مطلب می خواهیم به بیست نکته از نکات عجیب و جالب ولی واقعی اشاره کنیم. پس با ما همراه باشید. 
اگر شما هم مثل من حوصله‌تان سر رفته و نمی‌دانید چکار کنید، یک نگاه به این لیست بیندازید و مطمئنا چیزهایی عجیب می‌خوانید که نمی‌دانستید واقعی هستند!۱-به طور میانگین مردم از عنکبوت بیشتر می ترسند تا از مرگ.۲- حلزون می تواند سه سال بخوابد.۳- اگر جمعیت چین در یک صف مقابل شما راه بروند، این صف به خاطر سرعت تولید مثل ه
به یک نکته پی بردم.
به اینکه من همانم که بودم.
خودم شکل خواسته های خودم را تغییر دادم.
خواسته هایم همان است که بود. و بر همان اساس.
و من شکلشان را تغییر دادم چون شکل زمان تغییر کرد.
و این از تیزهوشی من بود.
من خود را پشت زمان جا نگذاشتم.
من در هر عصر، به زبان همان عصر شاعری کردم.
هر عصر، می و جام و بزم خودش را داشت.
#نکته
خاطرات شهیداحمدمشلب
در کتاب ملاقات در ملکوت
راوی:نورهان(خواهرشهید)
احمد حجاب را فقط مختص دختران نمی دانست و بر روی حجاب دخترها و پسر های نسل جدید بسیار حساس بود و آن را واجب می‌دانست و بر حیا و غیرت تاکید فراوان داشت. او می گفت که جوانان باید همانند حضرت زهرا(س) و حضرت عباس(ع) باشند و در همه حال به من سفارش می‌کرد که حجاب خود را حفظ کنم و ظاهری اسلامی و پوشیده و اخلاقی پسندیده داشته باشم که مانند حضرت فاطمه (س) و حضرت زینب(س) باشم. او می‌گفت: «ال

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها